Przemek najlepszy wśród podkarpackich skrzatów

07.12.2020 r.  
W Nowej Sarzyny rozegrano 1 Grand Prix Podkarpacia skrzatów. Na otwarciu turnieju pojawił się Mikołaj, który każdemu uczestnikowi zawodów wręczył upominki.
Arkę w tym turnieju reprezentowali zaliczany do faworytów Przemek Przybysz i debiutująca w takich zawodach Julia Kolano.
Przemek dobrze wywiązał się ze swojej roli i zajął 1 miejsce.

Najpierw zdecydowanie pokonał wszystkich rywali w fazie grupowej.
Mecz półfinałowy był najtrudniejszy. Ale po zaciętym boju i tu zwyciężył 3:2 Wojtka Flaumenhafta z Jarosławia. W finale już trochę łatwiej wygrał 3:1 z Janem Madejem z Korzeniowa.
Nasza skrzatka Julcia Kolano walczyła dzielnie, ale, jak to bywa w debiucie, rywalki były górą. Nasza sympatyczna zawodniczka zaimponowała walecznością i dzielnym znoszeniem niepowodzeń. Zajęła 8 miejsce i zdobyła pierwsze punkty rankingowe.
Na koniec turnieju przedstawiciele POZTS w Rzeszowie Pan Jakub Kordyś i Marek Worek wręczyli wszystkim uczestnikom zawodów nagrody ufundowane przez POZTS i Powiat Leżajski: okładziny do rakietek, piłki nożne i siatkowe, torby, ręczniki, pokrowce na rakietki.
Powiat Leżajski sponsorował wszystkim uczestnikom poczęstunek w postaci pizzy oraz wsparł Mikołaja w upominkach. Dziękujemy!