Krystian Mistrzem Podkarpacia wśród kadetów !!!

15.04.2019
W niedzielę w Nowej Sarzynie rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym.
Liczyliśmy na medale Krystiana Kołodzieja. Ale wyniki mile zaskoczyły.
Nasz zawodnik zdobył: złoty medal w grze pojedyńczej, złoty medal w grze mieszanej w parze z Zuzanną Wielgos z AZS Rzeszów i srebrny medal w grze podwójnej w parze z Hubertem Kośkiewiczem z Niedźwiady Dolnej.

Szczególnie cieszy zwycięstwo wśród singlistów, bo w drodze do złotego medalu musiał pokonać czołowych polskich kadetów:
3:0 Filipa Derenia (Krościenko Wyżne), 3:2 Michała Olbrychta i w finale 3:1 Szymona Sporka (obaj z Dukli).
Bardzo dobra gra i uzyskane wyniki dają nadzieję na wysokie lokaty zawodnika Arki w Mistrzostwach Polski Kadetów (OOM), które na początku maja będą rozegrane w podkieleckiej Bilczy.

Oprócz Krystiana w niedzielnych zawodach jeszcze wystąpili o rok młodsi zawodnicy Arki: Julia Jędrek i Jakub Sałęga.Julia wśród 20 kadetek wywalczyła 11 miejsce, a Jakub - 13 miejsce.

Dzień wcześniej w Ustrzykach Dolnych rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów. Wystartowało tam dwóch naszych zawodników: Michał Klocek i Dominik Stańko. Spisali się bardzo dobrze, bo zdobyli medal brązowy w deblu, a Michał zajął 5 miejsce w singlu i był blisko awansu do Mistrzostw Polski, bo w decydującym  wyrównanym meczu przegrał 1:3.